Новини

Економіка

децентралізація

децентралізація

Цього року вибори стартують у 143 об'єднаних громадах

Четвер, 13 жовтня 2016, 12:48

На Львівщині вибори проходитимуть у Мостиському, Старосамбірському та Жидачівському районах.

Про це повідомляє ініціатива «Децентралізація влади».

Зокрема, Центральна виборча комісія оголосила на 18 грудня 2016 року вибори в 143 об’єднаних територіальних громадах, хоча раніше вона призначила на 11 грудня цього року вибори в 41 об'єднаній громаді.

Для призначення перших виборів ще у 28 об'єднаних громадах ЦВК не знайшла правових підстав. 25 з цих громад – це ті, до складу яких увійшли місцеві ради з декількох районів, або центром яких є місто обласного значення.

Загалом, протягом 2016 року вже пройшли вибори у 25 об’єднаних громадах, а у 2015 році було створено 159 громад, відтак, на кінець 2016 року в Україні функціонуватиме 368 об’єднаних територіальних громад.

Нагадаємо, нещодавно на сесії Львівської облради депутати затвердили Перспективні плани Мостиського, Старосамбірського та Жидачівського районів. Вибори в об’єднані громади тут відбудуться вже 18 грудня.

Тоді ж міський голова Львова Андрій Садовий попросив депутатів облради не розглядати на пленарному засіданні Перспективний план Яворівського та Жовківського районів, оскільки планує приєднати частину земель районів до міста.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.