Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

кінотеатр "Львів"

Середа, 19 жовтня 2016, 14:03

Аренович ігнорує звіти щодо діяльності кінотеатру «Львів»

кінотеатр "Львів"

Ще з кінця червня директор кінотеатру «Львів» не з’являється в облраду, аби прозвітувати про діяльність установи за 2015-2016 рік.

Про це сьогодні повідомив голова постійної комісії з питань культури та ЗМІ Львівської облради Юрій Візняк.

Директор кінотеатру «Львів» Мирослав Аренович дотепер не прозвітував перед депутатами облради про діяльність комунального закладу за 2015 рік – І півріччя 2016 року.

Відтак навіть самі депутати облради достеменно не знають, що зараз відбувається у кінотеатрі.

«Ще з кінця червня ми кличемо Мирослава Ареновича на засідання комісії, якщо не помиляюсь, то рази чотири-п’ять ми його точно запрошували. Жодного разу він так і не з’явився, пояснюючи свою відсутність незадовільним станом здоров’я, а одного разу навіть сказав, що не прийде, адже у нього відпустка», – зазначив Юрій Візняк.

За його словами, департамент культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації вже розпочав розробляти концепцію розвитку кінотеатру «Львів», опираючись на громадські проекти стосовно відновлення кіноустанови.

«Сама концепція ще не завершена. Але вирішити подальшу долю кінотеатру "Львів" потрібно однозначно, навіть якщо Мирослав Аренович не надасть потрібної нам звітності. В такому випадку концепцію розвитку напрацьовуватимемо без нього. Адже справа не в директорі, а в розвитку самого кінотеатру», – пояснив Юрій Візняк.

До обговорень концепції розвитку кінотеатру «Львів» депутати планують залучити переможців конкурсу щодо порятунку закладу, лише потім її затверджуватимуть на пленарному засіданні облради.

Як повідомляли Варіанти раніше, згідно з діючим контрактом Мирослав Аренович займатиме посаду керівника кінотеатру "Львів" до березня 2017 року.

Зазначимо, кінотеатр «Львів» перебуває у руйнівному стані. Жодних коштів із місцевого бюджету установа не отримує, відтак перебуває на самоутриманні. 

Тому ще наприкінці 2015 року Львівська обласна рада оголосила конкурс проектів із відновлення кінотеатру.

Нагадаємо, директор кінотеатру «Львів» Мирослав Аренович подав кошторис, згідно з яким на проведення ремонтних робіт у бідвлі потрібно майже 32 мільйони гривень. Таку суму львів’яни вважають завищеною. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.