Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

децентралізація

децентралізація

Вівторок, 25 жовтня 2016, 17:55

На Львівщині затвердили перспективний план для семи районів

Нові громади створять у Бродівському, Жидачівському, Перемишлянському, Радехівському, Миколаївському, Самбірському та Городоцькому районах.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради депутати проголосували за проекти Перспективного плану спроможних територіальних громад Бродівського, Жидачівського, Перемишлянського, Радехівського, Городоцького, Миколаївського та Самбірського районів.

Ці рішення підтримали 44, 51, 51, 54, 43, 53 та 47 депутати.

Відтак, у межах Радехівського району утворили дві територіальні громади: Радехівську міську та Лопатинську селищну громади, а у Городоцькому – три громади: Городоцьку та Комарнівську міські громади та Великолюбінську селищну громаду.

На Бродівщині створять три громади: Бродівську міську, Заболотцівську сільську та Підкамінецьку селищну громади, як й на Миколаївщині: Миколаївську та Новороздільську міські громади; Тростянецьку сільську громаду.

На території Жидачівського району утворили п’ять територіальних громад: Жидачівську та Ходорівську міські громади, Гніздичівську, Журавненську та Новострілищанську селищні громади, а у Перемишлянському районі – Бібрську та Перемишлянську міські громади.

На Самбірщині буде 12 територіальних громад: Новокалинівська, Самбірська, Рудківська міські громади; Воле-Баранецька, Луківська, Ралівська, Бабинська, Бісковицька, Воютицька, Чукв’янська та Вільшанська сільські громади, а також Дублянська селищна громада.

Нагадаємо, сьогодні депутати також затвердили Перспективний план Жовківського та Яворівського районів. На на минулій сесії обласної ради депутати затвердили Перспективні плани Мостиського, Старосамбірського та Жидачівського районів.

Вибори в об’єднані громади тут відбудуться вже 18 грудня.

Додамо, що 11 жовтня під час попередньої сесії обласної ради міський голова Львова Андрій Садовий попросив депутатів не розглядати Перспективний план Яворівського та Жовківського районів через плани приєднати частину земель районів до міста.

Саме тому 20 жовтня депутати Львівської міськради розглянули питання про врахування інтересів міста Львова у процесі формування об’єднаних територіальних громад Львівської області та проголосували за створення робочої групи, яка займатиметься розробкою нових меж міста.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.