Новини

Політика

децентралізація

децентралізація

Влада Львівщини визначилася із об'єднаними громадами у шести районах

Середа, 2 листопада 2016, 17:56

Йдеться про Турківський, Дрогобицький, Стрийський, Сокальський, Сколівський та Пустомитівський райони.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Зокрема, сьогодні у Львівській ОДА під час обговорення Перспективного плану Львівської області, було затверджено проекти Перспективних планів територіальних громад Турківського, Дрогобицького, Стрийського, Сокальського, Сколівського та Пустомитівського районів, які планується найближчим часом розглянути на сесії Львівської облради.

Відтак, у межах Турківського району пропонується створити – 2 об'єднані громади, Дрогобицького – 4, Стрийського – 4, Сокальського – 4, Сколівського – 3 та Пустомитівського – 6 об'єднаних громад.

"До цієї роботи ми залучили профільних спеціалістів ЛОДА, експертів, громадськість, наукові інституції. Також провели різноманітні консультації, роз’яснювальну роботу – здійснено більше 400 виїздів в різні населені пункти області з метою інформування громадськості про реформу і кроки до формування об’єднаної територіальної громади", – наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Нагадаємо, у жовтні на сесії Львівської облради депутати затвердили Перспективні плани Миколаївського, Бродівського, Жидачівського, Перемишлянського, Радехівського, Самбірського та Городоцького, Жовківського та Яворівського районів. 

Щодо Яворівського та Жовківського районів, то раніше міський голова Львова Андрій Садовий попросив депутатів не розглядати Перспективний план цих районів, бо планує приєднати частину земель районів до міста.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.