Новини

Інфраструктура

Зустріч з ОСББ

Зустріч з ОСББ

Прес-служба Львівобленерго

Львівобленерго налагоджує співпрацю з новими ОСББ

Понеділок, 14 листопада 2016, 16:39

Представники ПАТ "Львівобленерго" зустрілись з головами новостворених ОСББ Львова, що відбулась 11 листопада у Львівській міськраді. 

Про це повідомила прес-служба ПАТ "Львівобленерго".

Енергетики розповіли представникам ОСББ, як розпочати співпрацю з ПАТ "Львівобленерго" і укласти договір про постачання електричної енергії  для освітлення місць загального користування в будинку, роботи ліфтів тощо. Такі договори раніше були укладені з ЛКП (ЖЕКами), але зараз комунальні підприємства  передають житлові будинки до ОСББ. 

"Хочу наголосити вам, що згідно з Правилами користування електричною енергією постачання електроенергії здійснюється виключно на підставі договору, який укладається між постачальником та споживачем", — зазначив під час зустрічі начальник Львівського міського відділення електропостачання ПАТ "Львівобленерго" Мирослав Денько.

Для укладення договору про постачання електроенергії необхідно звернутися із заявою до Львівського міського відділення електропостачання. Друковану інформацію з покроковим роз’ясненням для ОСББ як укласти договір та зразок заяви енергетики розповсюдили серед учасників зустрічі.

Працівники Товариства також роз’яснили нюанси Правил користування електричної енергії, а саме п.5.3 про приведення розрахункових засобів обліку електроенергії у відповідність до вимог нормативно-технічних документів.

"Ми розуміємо, що ОСББ новостворені організації, у яких відсутні фінанси на приведення розрахункових обліків до належного стану. Відповідно ПАТ "Львівобленерго" направило у Львівську міськраду листа з роз’ясненнями: якщо у ОСББ бракує коштів на приведення обліку до вимог нормативно-технічних документів, ПАТ "Львівобленерго" буде укладати з ОСББ тимчасові договори терміном до 6 місяців. Це буде час для ОСББ, аби привести облік до норм і правил, які діють на сьогодні", — наголосив начальник виробничо-маркетингової служби ПАТ «Львівобленерго» Юрій Кошла.  

Крім цього, учасникам зустрічі роздали буклети-пам’ятки з інформацією куди звертатись, якщо в помешканні зникло світло. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.