Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

генератор

П'ятниця, 25 серпня 2023, 10:57

У Львові компенсацію ОСББ за придбання генераторів продовжили до кінця воєнного стану

генератор

Депутати продовжили програму часткової компенсації вартості за генератори для багатоквартирних будинків до завершення воєнного стану.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

У середу, 23 серпня, на сесії Львівської міської ради депутати продовжили дію програми з часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для ОСББ до завершення воєнного стану.  

Зокрема, компенсацію вартості за придбаний генератор можуть отримати мешканці будинків з поверховістю від 2-х поверхів, номінальна потужність генератора має становити від 2,5 кВт. Сума відшкодування не може перевищувати 50% вартості електрогенератора, але не більше 30 тис. грн.

За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради, наразі було подано 144 заявки на часткову компенсацію вартості закупівлі генераторів у багатоквартирних будинках, погоджено з них – 128, а профінансовано – 127 на суму 2 641 048 грн.

Що ж до підприємців, то вони подали 555 заявок на компенсацію вартості закупівлі генераторів, з них погодили – 347, профінансували – 302 на 12 954 907 грн.

Для отримання компенсації відповідний пакет документів необхідно подати в ЦНАП або сервіс електронних звернень. Тоді створена для цього комісія розглядає звернення, формує та затверджує перелік учасників, які відповідають вимогам програми, та скеровує протокол головним розпорядникам коштів – районним адміністраціям. Районна адміністрація готує зведений перелік усіх учасників програми та готує проєкт розпорядження міського голови Львова про розподіл часткової компенсації на придбання електрогенераторів.

Також компенсацію вартості придбаного генератора отримують підприємства – заклади харчування: кафе і ресторани, продуктові магазини, мініпекарні, перукарні, приватні заклади освіти тощо.

Нагадаємо, у листопаді 2022 року у Львові затвердили програму часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для ОСББ під час опалювального сезону. Сума відшкодування не може перевищувати 50% вартості електрогенератора, але не більше 30 тис. грн.

Крім цього, у грудні 2022 року депутати міськради дозволили компенсувати 50% вартості генераторів для підприємців.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.