Новини

Політика

Юрій Голець

Юрій Голець

Львівський прес-клуб

Хабарника Гольця можуть відпустити за 2 млн грн застави

Понеділок, 21 листопада 2016, 10:20

Шевченківський райсуд Львова визначив начальнику управління ЖКГ міськради Юрію Гольцю міру запобіжного заходу – тримання під вартою, але з альтернативою двохмільйонної застави.

Про це повідомляє "Українська правда".

У суботу, 19 листопада, Шевченківський районний суд Львова обрав начальнику управління житлового господарства Львівської міськради Юрію Гольцю, якого затримали на хабарі, міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави розміром 2 млн грн.

Натомість військова прокуратура Західного регіону, яка була стороною обвинувачення, просила про заставу у розмірі 10 млн грн. 

Судове засідання, на якому визначали міру запобіжного заходу Гольцю, тривало понад шість годин, оскільки адвокати постійно вносили нові клопотання.

Нагадаємо, Юрія Гольця затримали на хабарі розміром 90 тис. грн у четвер вранці, 17 листопада. 

Як згодом встановила СБУ, посадовець регулярно отримував "відкат" від комерційної структури за сприяння в укладанні договорів на роботи з капітального ремонту будинків та благоустрою міста. 

За вже укладені угоди на майже 2 млн грн посадовець вимагав 5-8 % від суми, залежно від різновиду робіт. 

А як зазначав перший заступник військового прокурора Західного регіону України Євген Білоусов, Юрій Голець ще й пропонував "порішати" за вивіз львівського сміття.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.