Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ЛКП Львівспецкомунтранс

ЛКП Львівспецкомунтранс

Вівторок, 20 грудня 2016, 16:03

Депутати звертатимуться в прокуратуру через львівське сміття біля Рясного

Депутати львівської міськради звертатимуться до правоохоронних органів через діяльність ЛКП «Львівспецкомунтранс» на території заводу «Львівхімсільмаш», що у промзоні між Рясним та Білогорщею.

Про це вони заявили сьогодні на виїзному позачерговому засіданні комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Львівської міськради.

"Ми звертатимемось до правоохоронних органів щодо забруднення території, щодо захоплення території, щодо нецільового використання коштів, «Львівспецкомунтрансом». Звертатиемось в НАБУ, та інші органи", – уточнив голова комісії Ігор Телішевський.

Член комісії Тарас Гупало додав:

"Звертатимемось до Держземагентства, до управління комунального майна, щоб воно провело інвентаризацію приміщень. На мою думку, тут ведуть діяльність нельвів’яни. Дороги ведуть до Льовочкіна.

Доцільно також ухвалити рішення про заборону облаштування на території міста будь-яких об’єктів пов’язаних з переробкою сміття, відповідно до земельного законодавства, Закону «Про відходи». Окрім цього слід звернутись до Кабінету Міністрів та Прем’єр-Міністра Володимира Гройсмана, щоб отримати чітку, зрозумілу відповідь щодо факту погодження отримання кредиту на 40 мільйонів євро від Європейського інвестиційного банку для комунального підприємства «Львівспецкомунтранс»."

Нагадаємо, що 21 листопада депутати Львівської міськради на комісії вперше розглядали питання надання земельної ділянки ЛКП «Львівспецкомунтранс» під сортування сміття і вимагали прозвітувати директора «Львівспецкомунтрансу» щодо діяльності підприємства. 

Тоді ж голова комісії архітектури, містобудуваннята охорони історичного середовища Ігор Телішевський зазначив, що директор ЛКП «Львівспецкомунтранс» Тарас Стефанишин не приходить на засідання комісії незважаючи на запрошення. 14 грудня комісія вдруге розглянула питання про надання ЛКП «Львівспецкомунтранс» земельної ділянки у промзоні поблизу Рясного, де і вирішила провести виїзне засідання на місце встановлення «Львівспецкомунтрансом» обладнання для пресування сміття. Сьогодні на виїзному засіданні депутати комісії вперше заслухали  пояснення Тараса Стефанишина щодо діяльності підприємства у промзоні на території «Львівхімсільмашу».

Додамо, що 17 листопада начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич заявив, що міськрада не надала документів екоiнспекторам на сортування сміття на території цехів «Львівхімсільмашу» у промисловій зоні поблизу Рясного.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.