Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вітроелектростанція на Львівщині

вітроелектростанція на Львівщині

Понеділок, 26 грудня 2016, 16:56682

У 2017 році Самбірщина може повністю перейти на альтернативну енергетику

Станом на сьогодні існує ще 4 додаткових заявки на встановлення сонячних і вітрових електростанцій на Львівщині.

Про це сьогодні повідомив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, звітуючи про свою діяльність за 2016 рік.

"2016 рік став важливим для розвитку альтернативної енергетики. І справа не тільки в сонячній і вітровій електростанціях, які вдалося відкрити в області. Ми зуміли позиціонувати Львівщину як дуже вигідну площадку для вкладень в альтернативну енергетику. Станом на сьогодні ми маємо 4 додаткових заявки на встановлення сонячних і вітрових електростанцій", – розповів Олег Синютка.

Відтак, уже наступного року вся Самбірщина може перейти на альтернативну енергетику.

"При такому капіталовкладенні у наступному році ми зможемо розпочати на Самбірщині проект із повного забезпечення району виключно через альтернативну енергетику. Адже наприкінці 2017 року у Старому Самборі стартує черговий етап спорудження вітрової електростанції, яка й дозволить забезпечити електроенергією весь район", –зазначив Олег Синютка.

Також він зазначив, що наступного року на Львівщині стартує будівництво стокілометрового газопроводу, що сполучить Україну із Польщею.

Загалом протягом року в області ввели в дію 14 газових свердловин та відкрили Колодницьке газове родовище у Стрийському районі.

Нагадаємо, у жовтні у Старому Самборі відкрили другу чергу найпотужнішої в Українських Карпатах вітроелектростанції.

А турецька компанія "Атлас Глобал Енерджи" планує збудувати вітрову електростанцію потужністю 20 мегават на території Сколівського району. Загальна сума інвестицій становитиме близько 20 мільйонів євро.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: