Новини

Політика

Білогорща

Білогорща

wikimapia.org

На території Білогорщі створять ландшафтний заказник

П'ятниця, 30 грудня 2016, 15:51

Мінекології схвалило створення ландшафтного заказника "Торфовище Білогорща".

Про це йдеться в наказі Міністерства екології та природних ресурсів України до Львівської ОДА.

Відтак, Міністерство екології та природних ресурсів погодило створення ландшафтного заказника загальнодержавного значення "Торфовище Білогорща".

Наступним кроком облдержадміністрація підготує необхідні документи для розгляду в уряді, також для створення заказника необхідний указ президента Петра Порошенка.

Нагадаємо, нещодавно мешканці Білогорщі, Рясного, Левандівки надіслали клопотання до міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака про створення цього заказника для збереження унікальних торфово-болотних комплексів з високим біотичним різноманіттям.

Площа заказника має складати 119,6 га, з якої 50,9 га – займають торфово-болотні комплекси, а 68,7 га – комплекси лісів. 

Окрім цього на минулій сесії Львівської міськради депутати прийняли ухвалу ухвалу про врегулювання питання поводження з відходами на території промзони заводу "Сільмаш" на вул. Шевченка у Львові, у якій йшлося про створення ландшафтного заказника "Білогорська долина" та планувалося передбачити на це кошти із міського бюджету на 2017 рік.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.