Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

сміттєзвалище

сміттєзвалище

Четвер, 9 лютого 2017, 13:06643

Будівництвом сміттєпереробного заводу на Львівщині зацікавились Польща і Чехія

Результати конкурсу щодо будівництва сміттєпереробного заводу, на який подалися 5 компаній, стануть відомі у травні.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, передає кореспондент Варіантів.

Сьогодні у Львівській облдержадміністрації приступають до другого етапу конкурсу щодо будівництва сміттєпереробного заводу на Львівщині.

Сам конкурс оголосили 10 грудня 2016 року, а свої заявки компанії могли подавати до 7 лютого. За цей час, за словами Олега Синютки, тендерну документацію отримали 20 різних компаній, але на сам тендер подалися 5 фірм.

"Ці 5 компаній подали 6 своїх пропозицій. На сьогодні ми вже приступаємо до другого етапу розгляду конкурсних пропозицій. І вже 15 лютого спеціальна комісія оцінить ці пропозиції і публічно їх відкриє", – розповів голова облдержадміністрації.

За словами Олега Синютки, на ділянку у Дрогобицькому районі претендують інвестиційно-екологічна компанія "ІЕК" і ПП "Гігаджоуль". А на ділянку у Миколаївському районі – ТОВ "Глассворк технолоджі" (Чехія), ТОВ "Вейст Менеджмент Системс" (Польща), ПП "Гігаджоуль", ТОВ "Інтернешинал трейдинг".

Також Олег Синютка зауважив, що 3 із 5 компаній готові будувати сміттєпереробний завод, залучаючи власні кошті.

"Сподіваємося, що вже в травні ми знатимемо, яка компанія за якою технологією і на якій земельній ділянці будуватиме комплекс із утилізації твердих побутових відходів на Львівщині", – підкреслив Синютка.

Зазначимо, комісію, яка оцінюватиме пропозиції всіх 5 фірм, що подалися на консурс, очолює заступниця голови Львівської облдержадміністрацї Ірина Гримак.

Нагадаємо, що у листопаді минулого року облдержадміністрація обрала три земельні ділянки для будівництва майбутнього сміттєпереробного заводу.

Йдеться про такі ділянки:

- 12,8 га на території Державного гірничо-хімічного підприємства "Сірка", що в Яворівському районі;

15 га на території Державного гірничо-хімічного підприємства "Сірка", але у Миколаївському районі області (Новий Розділ);

- 3 га поблизу села Брониця Дрогобицького району, де зараз знаходиться діюче сміттєзвалище.

Проте вже на прикінці січня під час свого візиту до Львова Прем'єр-міністр Володимир Гройсман виділив землю Яворівської "Сірки" міській раді для облаштування полігону ТПВ.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: