Новини

Економіка

перинатальний центр у Львові

перинатальний центр у Львові

У 2016 році на Львівський перинатальний центр витратили 300 тисяч

Четвер, 16 лютого 2017, 18:23

Торік на будівництво та реконструкцію об’єктів охорони здоров’я скерували майже 17 млн грн

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як заявив сьогодні, звітуючи про виконану роботу у 2016 році, в.о. начальника управління капітального будівництва  Львівської ОДА Роман Пишняк, на будівництво та реконструкцію медичних установ області скерували 16 млн 827 тис грн.

За його словами, у 2016 році тривали роботи із реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру на вул. Дж. Вашингтона, 6. Торік на це було витрачено 334 тис грн.

Також минулого року у реконструкцію II поверху аптеки під жіночу консультацію в Бродах торік вклали 7 млн 798 тис грн, у будівництво акушерського корпусу на 30 ліжок в Миколаєві – 3 млн 600 тис грн.

На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з відновленням пошкодженого пожежею корпусу обласного дитячого протитуберкульозного санаторію у смт. Журавно Жидачівського району скерували 2 млн 561 тис грн, а на реконструкцію пологового відділення на 30 ліжок Бродівської центральної лікарні – 2 млн 535 тис грн.

Нагадаємо, загальна кошторисна вартість ремонту Львівського перинатального центру становить понад 170 млн грн. Вчора колектив центру звернувся до Львівської облради з проханням дофінансувати реконструкцію закладу, адже виділених нещодавно урядом 45 млн грн є недостатньо для проведення усіх належних робіт.

Наразі Львівська облрада пообіцяла знати 35 млн грн на ремонт закладу завдяки продажу комунального майна.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.