Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

перинатальний центр у Львові

перинатальний центр у Львові

Четвер, 16 лютого 2017, 18:23569

У 2016 році на Львівський перинатальний центр витратили 300 тисяч

Торік на будівництво та реконструкцію об’єктів охорони здоров’я скерували майже 17 млн грн

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як заявив сьогодні, звітуючи про виконану роботу у 2016 році, в.о. начальника управління капітального будівництва  Львівської ОДА Роман Пишняк, на будівництво та реконструкцію медичних установ області скерували 16 млн 827 тис грн.

За його словами, у 2016 році тривали роботи із реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру на вул. Дж. Вашингтона, 6. Торік на це було витрачено 334 тис грн.

Також минулого року у реконструкцію II поверху аптеки під жіночу консультацію в Бродах торік вклали 7 млн 798 тис грн, у будівництво акушерського корпусу на 30 ліжок в Миколаєві – 3 млн 600 тис грн.

На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з відновленням пошкодженого пожежею корпусу обласного дитячого протитуберкульозного санаторію у смт. Журавно Жидачівського району скерували 2 млн 561 тис грн, а на реконструкцію пологового відділення на 30 ліжок Бродівської центральної лікарні – 2 млн 535 тис грн.

Нагадаємо, загальна кошторисна вартість ремонту Львівського перинатального центру становить понад 170 млн грн. Вчора колектив центру звернувся до Львівської облради з проханням дофінансувати реконструкцію закладу, адже виділених нещодавно урядом 45 млн грн є недостатньо для проведення усіх належних робіт.

Наразі Львівська облрада пообіцяла знати 35 млн грн на ремонт закладу завдяки продажу комунального майна.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: