Новини

Соціум

Мітинг

Мітинг

Активісти оголисили готовність довести до кінця боротьбу проти забудови парку "Знесіння"

Вівторок, 14 березня 2017, 11:55

Вони вимагатимуть у суді скасування рішення міської ради, яким дозволено вести будівництво на вулиці Довбуша, 15.

Про це було оголошено сьогодні на мітингу, що відбувся на площі Ринок.

Активісти заявили, що будівництво на вулиці Довбуша, 15 ведеться незаконно, відтак з метою запобігання в'їзду на територію будмайданчика вони встановили намет. Вони закликали небайдужих львів'ян підтримати блокування в'їзду будівельної техніки на будмайданчик.

Активісти наголошували на тому, що фірма-забудовник ТзОВ "Архібуд" діє у інтересах народних депутатів Богдана і Ярослава Дубневичів.

Наприкінці акції голова ГО "Ідея нації" Остап Стахів закликав львів'ян прийти 17 березня на вул. Личаківську, 128 під будівлю Господарського суду Львівської області, де о 10 годині відбудеться чергове засідання по справі у якій Військова прокуратура Західного регіону України позивається в інтересах держави про визнання недійсним договору оренди землі від 11 грудня 2008 року та витребовування з чужого незаконного володіння земельної ділянки площею 2,8 га. по вул. Довбуша 15 у м. Львові. Остап Стахів зазначив, що що міська рада підтримує позов, однак чиновники не дотримуються виконання відповідних рішень.

На акції були також присутні члени ГО "Народна дія", "Автономний опір", члени яких виступили з промовами.

Згодом до організаторів мітингу підійшли директорка юридичногго Департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич та голова Департаменту Львівської міської ради "Адміністрація міького голови" Євген Бойко.

Нагадаємо, що будівельні роботи у парку почались у листопаді минулого року. Тоді ж стало відомо, що міська Інспекція ДАБК не видавала дозволів на початок будівельних робіт на вулиці Довбуша, 15.

Зазначимо, що з 2010 року місто перебуває в судах з ТзОВ "Архібуд" щодо оренди цієї земельної ділянки, що раніше належала військовій частині. Так, влітку 2015 року прокуратура Львівщини оскаржувала ухвалу Львівської міськради про довготривалу оренду земельної ділянки площею 2,8 га на вул. Довбуша, 15. 20 лютого цього року Господарський суд Львівської області задовільнив позов Військової прокуратури Західного регіону про визнання недійсним договору оренди землі та витребування з незаконного володіння земельної ділянки на вул. Довбуша, 15.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.