Новини

Політика

Квятківський і Луценко

Квятківський і Луценко

Львівська прокуратура більше не займатиметься пожежею у Грибовичах

Четвер, 16 березня 2017, 15:54

Справу розслідуватиме прокуратура Рівненської області.

Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України. 

Як заявив сьогодні під час брифінгу у Верховній Раді Генеральний прокурор України Юрій Луценко, справу щодо пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі у Львівській області передадуть до іншої області.

"З огляду на звинувачення у якихось політичних аспектах у цій справі, я вчора прийняв рішення забрати її з прокуратури Львівської області і передати в іншу область, наприклад Рівненську, яка завершить слідство і встановить правові підстави для оголошення підозри тій посадовій особі, яка не відреагувала на листи комунального підприємства про фінансову допомогу, аби уникнути трагедії", – наголосив Юрій Луценко.

За його словами, причиною пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі  наприкінці травня 2016 року було самозагоряння через недотримання технологій.

"Відтак постає питання відповідальності службових осіб як самого комунального підприємства, і їм уже оголошена підозра, так і їхніх безпосередніх керівників у Львівській міськраді. Хто ці безпосередні керівники – зараз має встановити слідство", – додав Луценко.

Нагадаємо, за фактом обвалу на Грибовицькому сміттєзвалищі було відкрито кримінальне провадження трьома за статтями Кримінального кодексу України: 236 (Порушення правил екологічної безпеки), частина друга ст.367 (Службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки), 272 (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою). 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.