Новини

Політика

Олег Синютка

Олег Синютка

Синютка звинувачує Садового у дезінформації щодо львівського сміття

П'ятниця, 31 березня 2017, 14:04

Дані, які подає Львівська міськрада щодо стану вивезення сміття, на думку Олега Синютки, є непідтвердженими.

Про це сьогодні повідомив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, передає кореспондент Варіантів.

Як зауважив Олег Синютка, сьогодні в інформаційному просторі існує дезінформація щодо того, наскільки переповненими є львівські сміттєві майданчики.

За даними облдержадміністрації, станом на вчора невивезеними залишались чотири майданчики львівського комунального підприємства "Спецкомунтранс".

"Львівська міська рада подала, що в місті не вивезли сміття зі 144 майданчиків. Ці речі, на мою думку, є абсолютно непідтверджені. І я вважаю, що міській раді після вивозу перенакопичених відходів треба перейняти це все на свою відповідальність і продовжити вивіз твердих побутових відходів із території міста", – зазначив Олег Синютка.

Також він наголосив, що зі вчора Львівська облдержадміністрація припинила координаційні наради, які відбувалися щодня для того, аби організувати вивезення сміття з міста.

За словами Синютки, сьогодні частина полігонів Львівщини все ще продовжує приймати сміття зі Львова. Проте як довго це триватиме, голова облдержадміністрації відповіді так і не дав.

"Я думаю, що питання щодо визначенні конкретних термінів має бути предметом домовленостей між львівською владою і власниками полігонів. Для цього потрібно провести перемовини. Та якщо потрібне буде втручання обласної державної адміністрації, ми готові забезпечити таку координацію дій", – додав Олег Синютка.

Нагадаємо, Олег Синютка вже заявляв, що міська рада зацікавлена у тому, аби невивезення сміття зі Львова тривало якнайдовше.

Також поліція розслідує можливість привласнення коштів, які виділяла міськрада на компенсацію вивезення сміття зі Львова.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.