Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міськрада

Львівська міськрада

Четвер, 6 квітня 2017, 13:20

Львівська міськрада створила сміттєвий департамент

Львівські депутати проголосували за створення у міськраді нового департаменту щодо поводження з ТПВ.

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати затвердили зміни до структури Львівської міської ради. Це рішення підтримали 40 депутатів.

Відтак, у міськраді створять новий департаменту з питань поводження з ТПВ у Львові, який буде складатися з двох управлінь: управління оперативного поводження з відходами та управління розвитку системи поводження з відходами.

У результаті цього кількість працівників міськради збільшиться до 1614 осіб. Зазначимо, станом на березень цього року у міській раді Львова працювало 1565 людей.

Нагадаємо, станом на сьогодні у Львові 423 сміттєві майданчики є переповнені, а з п'ятниці всі полігони області, які приймали львівське сміття, є закритими.

Додамо, 31 березня облдержадміністрація припинила координацію вивозу сміття зі Львова, тоді ж міський голова Борислава Ігор Яворський та міський голова Червонограда Андрій Залівський відмовилися приймали сміття зі Львова.

А 3 квітня міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що львівські компанії-перевізники ТПВ не мають регулярного доступу до сміттєзвалищ України.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.