Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівобленерго

Четвер, 11 травня 2017, 15:08

Надзвичайний стан в енергетиці України продовжили до червня

Львівобленерго

Сьогодні уряд на місяць продовжив надзвичайний стан на ринку електроенергії в Україні.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відтак, уряд продовжив термін дії надзвичайних заходів на ринку електричної енергії, введених три місяці тому, ще на один місяць.

Як зазначив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, введення надзвичайних заходів надало можливість заощадити 1,7 млн тонн вугілля і збільшити його запаси на складах до 2,2 млн тонн, що відповідає рівню запасів восени 2016 року – перед початком опалювального сезону.

Він додав, що завдяки впровадженим заходам внесок атомної енергетики у вироблення електроенергії в Україні в квітні досяг 62,5%, а минулої неділі було встановлено абсолютний рекорд – 68% порівняно з 47% у травні минулого року.

Нагадаємо, у лютому в Україні запровадили надзвичайний стан у сфері енергетики. Мінрегіонбуд доручив головам ОДА та обленерго розробити графіки зменшення енергоспоживання у пікові години.

Надзвичайний стан передбачає, що "Укренерго" визначає допустимі рівні зниження резерву енергогенеруючих потужностей; вимоги щодо складу обладнання ТЕС енергогенеруючих компаній в розрізі енергоблоків; застосування в разі потреби за погодженням з Міненерго графіків погодинного відключення електроенергії і графіків аварійного відключення, та контроль за їхнім дотриманням.

Наразі у області не планують проводити "віялові" відключення електроенергії, однак мешканців Львівщини закликають зменшити її споживання.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.