Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

проспект Свободи

проспект Свободи

Четвер, 8 червня 2017, 13:43532

У Львові заборонили встановлювати атракціони біля дитячих майданчиків

Також під цю заборону підпадає проспек Свободи і площа Ринок.

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати затвердили порядок надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території Львова. Це рішення підтримали 37 депутатів.

Зокрема, йдеться про впорядкування та врегулювання порядку розміщення батутів, надувних гірок, каруселей, сігвеїв, дитячих машинок, визначення вимог до утримання таких місць, процедури отримання погодження на їх розміщення тощо.

Отож, усі об’єкти, які належать до сфери відпочинку і розваг, повинні відповідати вимогам нормативних документів щодо санітарії, охорони праці, техніки безпеки, а працювати з 9.00 год. до 22.00 год.

Розміщувати атракціони заборонено на проспекті Свободи, на площі Ринок та у радіусі 100 м від комунальних дитячо-спортивних майданчиків. Також заборонені фото-послуги з використанням тварин.

Нагадаємо, ще у 2015 році депутати міськради заборонили встановлення атракціонів перед Оперним театром, а діяльність мобільних цирків у Львові заборонили у липні 2016 року через жорстоке поводження з тваринами.

У березні цього року Антимонопольний комітет зобов'язав міськраду скасувати заборону на діяльність пересувних цирків через порушення законів про захист економічної конкуренції, однак міськрада відмовилася розглянути це рішення Антимонопольного комітету.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: