Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

перевізник сміття

перевізник сміття

Понеділок, 3 липня 2017, 13:28476

Найбільше сміття не вивезли зі Сихова

Незважаючи на те, що у Львові розпочали вивозити сміття, Сихів залишається найбільш засміченим районом.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Станом сьогодні на ранок у місті з 1237 майданчиків житлового фонду перенакопиченими є 347 майданчиків, що становить 28%. Загалом це 3470 тонн.

У розрізі районів: Шевченківський – 102 не вивезених майданчиків, Залізничний – 20, Личаківський – 2, Франківський – 70, Сихівський – 153. Очищені всі майданчики у Галицькому районі.

Серед бюджетних установ з 221 майданчика перенакопиченими є 12 майданчиків (з них: 5 – біля закладів освіти, 3 – біля закладів охорони здоров'я, 4 – біля супермаркетів), а це 5% від загальної кількості. Тоннаж перенакопичення — 120 тонн.

На перевантажувальних станціях знаходиться 3000 тонн невивезеного сміття, тобто загалом у місті накопичено і не вивезено 6590 тонн ТПВ. 

Зазначимо, за даними Львівської ОДА, з міста вже вивезли сміття зі 70% переповнених майданчиків.

"Дані Львівської обласної державної адміністрації щодо вивезення ТПВ зі Львова та дані, які подає мерія, різняться, у зв'язку з тим, що ЛОДА за основу бере кількість перенакопиченого сміття станом на момент засідання державної комісії з питань ТЕБ та НС. Водночас не враховує об’єми щоденного накопичення відходів, які теж треба вивозити", – наголосив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Нагадаємо, минулого четверга, 29 червня, депутати Львіської міськради передали Львівській ОДА повноваження щодо поводження з ТПВ у Львові.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: