Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська ОДА

Львівська ОДА

Вівторок, 4 липня 2017, 17:08

Львівська ОДА визнала, що не може вчасно вивезти сміття зі Львова

До 5 липня Львівська ОДА не зможе очистити Львів від сміття, відтак зробити це має до кінця тижня.

Про це повідомляє "Укрінформ".

Як зазначив керівник департаменту ЖКГ Тарас Зозуля, Львівська ОДА на кілька днів продовжила термін повного очищення Львова від сміттєвих завалів, задекларований під час наради 21 червня за участю віце-прем'єр-міністра Геннадія Зубка.

"На сьогодні вивезено 73% відходів, накопичених на сміттєвих майданчиках обласного центру. Звільнено 336 контейнерних майданчиків, вивезено 4765 тонн сміття. До роботи залучена вся спецтехніка перевізників, а також додаткова техніка для розгортання сміття на полігонах. Прибирання здійснюється цілодобово. На кожен контейнерний майданчик заїжджає по 5-6 машин. Проте прибрати все місто у задекларований термін, до 5 липня, ми не встигаємо", розповів Тарас Зозуля.

За його словами, аби повністю вивезти сміття зі Львова мають до кінця цього тижня.

Зазначимо, сьогодні заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак наголосив, що наразі з міста вивозять від від 400 до 900 тонн сміття на добу.

Такого об'єму роботи є недостатньо для повного очищення міста до 5 липня. Відтак шодня зі Львова потрібно вивозити 1600 тонн ТПВ.

Нагадаємо, станом на сьогодні у місті відходи вивезли із 73% сміттєвих майданчиків. Натомість вчора ця цифра становила 70%.

А за даними міськради, зі Львова потрібно вивезти ще понад 5000 тонн сміття.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.