Новини

Економіка

Львівгаз

Львівгаз

Невикористану субсидію та передплати за газ повертають до держбюджету, – Львівгаз

Четвер, 6 липня 2017, 16:52

У області повернули до держбюджету понад 500 млн грн субсидійних коштів за газ, які не використали споживачі.

Про це повідомляє Львівський прес-клуб.

Як заявила сьогодні на прес-конференції начальник відділу розрахунків з фізичними та юридичними особами ТОВ "Львівгаз збут" Ольга Чабан, ці кошти надавали споживачам, які опалюють свої помешкання газом.

Наразі є 144 тисячі таких споживачів у області.

"Якщо у цих споживачів була переплата станом на 1 липня, ми вирахували суму невикористаної субсидії. Ми нарахували їм суми, згідно з показниками лічильників. Всі ці перерахунки відображені у квитанціях, які споживачі отримають у липні", – пояснила Ольга Чабан.

Вона додала, що на Львівщині субсидіями на газопостачання користуються понад 414 тисяч споживачів, якщо у споживача є попередня заборгованість, то це стане підставою для призупинення субсидії. Таких боржників є майже 30 тисяч абонентів.

Зазначимо, з 1 травня субсидію не призначатимуть або ж скасовуватимуть, якщо є заборговансть за газ понад два місяці. Якщо борг не буде погашений до кінця липня, то субсидію призупинять. 

"Зараз управління соцзахисту розсилає їм всім повідомлення. Якщо вони проігнорують, то субсидії не буде", – наголосила Ольга Чабан.

Нагадаємо, уряд планує перейти до повної монетизації пільг в Україні з 2018 року, а монетизовану частину зекономлених субсидій люди повинні отримати до 1 вересня цього року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.