Новини

Політика

Монумент слави

Монумент слави

45% плит Монументу слави перебувають в аварійному стані

Понеділок, 10 липня 2017, 16:07

45% облицювальних плит Монументу слави у Львові, за висновками працівників комунальних служб, перебувають в аварійному стані. 

Про це сьогодні заявив депутат VI скликання Львівської обласної ради, голова Франківського районного осередку Спілки політв’язнів України Юрій Зірченко на прес-конференції.

Плити вагою від 60-ти до 160-ти кілограм відшарувалися від бетонної основи та можуть випасти із значної висоти, що становить небезпеку, - додав він.

Учасники прес-конференції вважають, що команда міського голови Львова Андрія Садового старається зберегти Монумент Слави. Натомість виступаючі наполягали на якнайшвидшому демонтажі споруди, посилаючись на закон про декомунізацію.

На їхню думку, Монумент слави підпадає під дію цього закону, адже у протоколі Львівського обкому КПУ до ЦК КПУ і Ради міністрів Української РСР від 13 березня 1967 року вказано, що Монумент Слави споруджено, щоб «показати безмежну відданість комуністичній партії».

Вони сподіваються, що демонтажні роботи буде завершено до кінця року.

Нагадаємо, що сьогодні прес-служба Львівської міської ради повідомила про початок демонтування найбільш аварійних частин пам’ятника.

У травні міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження про створення робочої групи, яка має зайнятися демонтажем Монументу Слави у Львові.

Наприкінці квітня представники Української Галицької Партії заявили, що якщо протягом двох тижнів у Львові не демонтують символи комуністичного режиму, зі Садовим судитимуться через бездіяльність.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.