Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Цех для пресування сміття

Четвер, 20 липня 2017, 18:15

Сміттєвий робот "Грінери" дасть спокій рясненцям

Цех для пресування сміття

Сміттєпресувальну техніку, що є у промзоні "Львівхімсільмаш" поблизу мікрорайону Рясне, перенесуть на вул. Пластову.

Про це повідомила прес-служба громадського руху "Народний контроль".

Після наполягань депутатів фракції "Народний контроль" у Львівській міській раді таку обіцянку зробив мер Львова Андрій Садовий.
"У разі виконання цієї обіцянки це буде абсолютно логічним рішенням. Розміщення пресу в Рясному викликало хвилю збурення громади. І дивує лише те, що чиновники, стільки часу не реагували на думку мешканців мікрорайону», – коментує депутат фракції "Народний контроль", який представляє Рясне Михайло Дідух.

"Прес на Рясному – це фактор дестабілізації та постійної напруги у мікрорайоні. Зараз пресувальний комплекс, начебто, потрібен для будівництва майбутнього заводу з переробки сміття. Сподіваємось, що мер дотримає обіцянку і мешканці зможуть більше не перейматися цією проблемою", – додав депутат Віталій Свінціцький, який також представляє Рясне у міськраді.
За словами представників "Народного контролю" , вони стежитимуть за тим, аби прес справді забрали з території мікрорайону.

Нагадаємо, у грудні ЛКП "Львівспецкомунтранс" взяло в оренду брикетувальний прес та устаткування для обгортання брикетів на випадок надзвичайних ситуацій із вивезенням сміття зі Львова, однак ці дії вчинено без належної документації та погодження з екоінспекцією. Оренду надала компанія "Грінера Україна" за 10 грн в місяць. У січні мешканці мікрорайону встановили біля цеху блок-пост з метою запобігання монтажу і запуску сміттєпресувального обладнання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.