Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівтеплоенерго

Львівтеплоенерго

П'ятниця, 28 липня 2017, 12:26

Львівтеплоенерго отримає 20 мільйонів від ЄБРР

Протягом двох наступних років "Львівтеплоенерго" покращить інфраструктуру теплопостачання у місті за кошти Європейського банку.

Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради.

Виконачий комітет погодив ЛКМП "Львівтеплоенерго" отримання кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку для модернізації інфраструктури теплопостачання міста.

Після оцінки вартості проекту ремонтних робіт ЄБРР надав 20 млн. євро. Перш за все, за ці кошти передбачається заміна магістральних теплових мереж, що становитиме 1,7 млн.євро. Такі заходи гарантують скорочення кількості випадків з проривом трубопроводів, які призводять до відключення теплопостачання.

Також за 1 млн. євро у місті створять індивідуальні теплові пункти, що значно зменшать число планових або аварійних відключень теплопостачання львів'янам. На випадок аварійних ситуацій планують встановити систему диспетчеризації та моніторингу, що коштуватиме місту 0,9 млн. євро.

Крім цього, йшлося і про будівництво теплоелектростанції на біопаливі. Кількість викидів у атмосферу при роботі таких станцій дорівнює близько нуля, відповідно до Кіотського протоколу (про обмеження викидів в атмосферу парникових газів). На це Європейським банком була надана найбільша сума – 16,4 млн. євро.

За оцінкою "Львівтеплоенерго", що виплачуватиме кредит та відсотки за користування кредитними коштами, роботи триватимуть щонайменше два роки.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.