Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

борщівник Сосновського

П'ятниця, 28 липня 2017, 17:52

Найбільше борщівника Сосновського зафіксували на Турківщині

борщівник Сосновського

Станом на сьогодні на Львівщині знищили 650 га борщівника Сосновського.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Відтак, з початку року у області знищили борщівника Сосновського на площі понад 656 га. Найбільші осередки борщівника зафіксували у Турківському (218 га) та Старосамбірському (115 га) районах.

"Борщівник агресивно витісняє місцеві види не лише трав’яних, а й деревних порід, монополізує територію. У борщівника Сосновського отруйний сік, який викликає важкі фотохімічні опіки у людей і тварин", – йдеться у повідомленні.

Для запобігання поширенню борщівника Сосновського у районах області створені комісії з координації виконання заходів щодо боротьби з цією рослиною. Також проводиться робота з органами місцевого самоврядування, підприємствами, землевласниками, орендарями земельних ділянок, на яких поширений борщівник Сосновського, щодо його ліквідації.

Сьогодні найбільшу кількість борщівника зафіксували у Турківському, Сколівському, Старосамбірському, Радехівському та Дрогобицькому районах.

Також на початку червня роботи з боротьби із борщівником Сосновського стартували у Дрогобицькому районі.

Нагадаємо, минулого року в рамках проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини" Варіанти дослідили проблему поширення і боротьби з борщівником Сосновського.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.