Новини

Соціум

борщівник Сосновського

борщівник Сосновського

Найбільше борщівника Сосновського зафіксували на Турківщині

П'ятниця, 28 липня 2017, 17:52

Станом на сьогодні на Львівщині знищили 650 га борщівника Сосновського.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Відтак, з початку року у області знищили борщівника Сосновського на площі понад 656 га. Найбільші осередки борщівника зафіксували у Турківському (218 га) та Старосамбірському (115 га) районах.

"Борщівник агресивно витісняє місцеві види не лише трав’яних, а й деревних порід, монополізує територію. У борщівника Сосновського отруйний сік, який викликає важкі фотохімічні опіки у людей і тварин", – йдеться у повідомленні.

Для запобігання поширенню борщівника Сосновського у районах області створені комісії з координації виконання заходів щодо боротьби з цією рослиною. Також проводиться робота з органами місцевого самоврядування, підприємствами, землевласниками, орендарями земельних ділянок, на яких поширений борщівник Сосновського, щодо його ліквідації.

Сьогодні найбільшу кількість борщівника зафіксували у Турківському, Сколівському, Старосамбірському, Радехівському та Дрогобицькому районах.

Також на початку червня роботи з боротьби із борщівником Сосновського стартували у Дрогобицькому районі.

Нагадаємо, минулого року в рамках проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини" Варіанти дослідили проблему поширення і боротьби з борщівником Сосновського.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.