Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

АВЕ-Львів

Середа, 2 серпня 2017, 12:59

Перевізник "АВЕ-Львів" віддав свою частину сміттєвого ринку

АВЕ-Львів

Якщо ж "АВЕ-Львів" зможе налагодити безперебійний вивіз сміття зі Львова, зможе укласти угоди на подальшу роботу у мікрорайонах міста.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Фірма-перевізник "АВЕ-Львів" визнала свою неспроможність у повноцінному вивозі сміття зі Львова. Відтак ОДА запропонувала компанії відмовитися від обслуговування частини сміттєвих майданчиків та передати їх іншим перевізникам.

"У нас на сьогодні є три комунальні підприємства, де "АВЕ" не справляється вчасно забирати сміття. Тому на місяць ЛКП уклали тимчасові угоди на вивіз сміття з іншими перевізниками, які будуть вивозити сміття з контейнерів", розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

Водночас він зазначив, якщо компанії "АВЕ-Львів" вдасться налагодити безперебійний системний вивіз відходів зі Львова, не виключено, що фірма зможе укласти угоди на подальшу роботу у мікрорайонах міста.

Зазначимо, про неспроможність "Аве-Львів" вчасно вивозити відходи з міста в ОДА заговорили наприкінці липня.

Нагадаємо, від учора у Львові ОДА розпочала сортувати сміття. А з перевізниками, які змішуватимуть посортовані відходи, ОДА розриватиме угоди.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.