Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівський бронетанковий завод

Львівський бронетанковий завод

Вівторок, 8 серпня 2017, 11:22843

Львівський бронетанковий завод оштрафували на 10 мільйонів

Гроші стягнули за несвоєчасне виготовлення та поставку машин "Дозор Б".

Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Господарський суд Києва задовільнив позов військової прокуратури Західного регіону України та прийняв рішення про стягнення з ДП «Львівський бронетанковий завод» 9,8 млн грн до бюджету.

Як зазначили у прокуратурі, ще у грудні 2015 року між Міністерством оборони і заводом був укладений договір щодо виготовлення і поставку 10 машин «Дозор-Б», які призначались для використання у зоні АТО.

«У зв’язку з перевищенням суми коштів, перерахованих Міністерством оборони України над фактичними витратами заводу на виготовлення та поставку продукції, ДП «Львівський бронетанковий завод» повинен був повернути замовнику кошти, отримані раніше як попередню оплату за контрактом у сумі майже 6,5 млн грн. Однак зазначені зобов’язання завод у добровільному порядку не виконав», – наголосили у прокуратурі.

Саме тому завод має повернути 6,5 млн грн, а також штраф у 3,3 млн грн за прострочення виготовлення та поставки військової техніки.

Нагадаємо, директор Львівського бронетанкового заводу Роман Тимків, якого до вересня відсторонили від посади через підозру у словживанні службовим становищем, вважає, що підприємство виконало свої зобов’язання перед Міністерством оборони України.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: