Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Середа, 9 серпня 2017, 16:23

Депутати міськради вимагають від Садового звіту щодо львівського сміття

Андрій Садовий

Фракція УКРОПу у Львівській міськраді вимагає від Андрія Садового публічного звіту щодо виділених 200 млн грн під час "сміттєвої блокади" міста.

Про це йдеться у зверненні депутата Львівської міської ради Ігоря Телішевського до міського голови Львова Андрія Садового.

Фракція УКРОПу у Львівській міській раді вимагає від Андрія Садового оприлюднити інформацію про те, скільки коштів і кому було виділено протягом 2016-2017 років на вивезення відходів із міста.

"Щоб уникнути спекуляцій з оприлюдненими цифрами, я як голова фракції
"Українське об'єднання патріотів  УКРОП" у Львівській міській раді, звертаюсь із проханням оприлюднити інформацію: кому та в який період, і які суми виділялись на вивезення ТПВ впродовж 2016-2017 років? Адже складається парадоксальна ситуація: якщо сміття під час так званої "сміттєвої блокади" зі Львова не вивозилось, то на що саме, для чого саме і яким фірмам виділялися кошти для його вивезення? Питання не риторичне, мова йде про десятки мільйонів гривень, які пішли невідомо в чию кишеню!",  йдеться у тексті звернення.

Також депутат наголошує, що фракція УКРОПу у міській раді вже кілька разів вимагала публічного звіту Андрія Садового та оприлюднення аудиту ЛКП "Львівспецкомунтранс" про витрачені кошти на вивезення сміття, проте жодного разу не отримувала відповіді.

"Громада міста повинна побачити, куди саме пішло понад 200 мільйонів громадських коштів, чи мова не йде про їхнє "відмивання"? І головне  хто саме буде відповідати за цю невмотивовану розтрату?",  зазначає у зверненні Ігор Телішевський.

Нагадаємо, вивіз сміття зі Львова з кінця червня контролює обласна держадміністрація. А наприкінці липня голова Львівської ОДА Олег Синютка заявив, що адміністрація використовує вдвічі менше коштів на вивіз сміття зі Львова, ніж міська рада.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.