Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Садовий і Синютка

Садовий і Синютка

Понеділок, 24 липня 2017, 14:28

На вивіз сміття зі Львова ОДА потрібно вдвічі менше коштів, ніж міській раді, – Синютка

Також Олег Синютка закликав Андрія Садового виділити містам Львівщини субвенцію на соціально-економічний розвиток, яка передбачена сміттєвим меморадумом.

Про це сьогодні повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка, передає кореспондент Варіантів.

Львівській ОДА щомісяця в середньому потрібно 10-15 млн грн на вивіз сміття зі Львова. Така сума, за словами Олега Синютки, є вдвічі меншою від тієї, яку тратила міська рада.

"За 14 днів ми виплатили 5,4 млн грн із тієї субвенції, яку перехувала міська рада для забезпечення вивозу ДТП зі Львова. А це означає, що в середньому в місяць ми повинні використовувати від 10 до 15 млн грн, що є вдвічі менше, ніж та сума, яку використовували чиновники міської ради на перевезення ТПВ. Тому ми не допустимо розкрадання, а зекономлені кошти ми скеруємо як субвенцію на розвиток тих міст, які допомогали Львову у вивезенні сміття", розповів Олег Синютка.

Також він зазначив, що в межах підписаного меморандуму Львівська ОДА звернулася до міської ради з проханням надати субвенцію на соціально-економічний розвиток тим містам, які приймають на свої полігони сміття.

"На превеликий жаль, ні коштів, ні навіть відповіді від міської ради станом на сьогодні не надійшло. Тому ми публічно звертаємося до міської ради виконати свої зобов'язання перед містами Львівщини", – додав Олег Синютка.

Нагадаємо, 25 квітня Львівська обласна рада виділила перші 15 млн грн містам, що підписали меморандум щодо ТПВ. Із детальним переліком міст можна ознайомитись тут.

Згодом депутати міської ради надали 21 млн грн субвенції містам області, які погодилися приймати львівське сміття в межах меморандуму.

А в середині липня обласна рада виділила ще 5,5 млн грн містам Львівщини на впорядування полігонів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.