Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

медичний заклад

медичний заклад

Четвер, 10 серпня 2017, 14:40903

Облрада Львівщини обиратиме керівника психіатричної лікарні

Львівська облрада вкотре оголосила конкурс на головного лікаря Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Зокрема, управління майном спільної власності Львівської облради оголосило конкурс на заміщення посади головного лікаря комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня», що на вул. Кульпарківській, 95 у Львові.

Документи від кандидатів приймають до 11 вересня, а перше засідання конкурсної комісії із відбору прентендентів на посаду відбудеться 20 вересня.

Усі кандидати мають мати стаж роботи за лікарською спеціальністю не менше 10 років та за фахом «Організація управління охороною здоров’я» – не менше 8 років.

Зазначимо, на початку січня начальник управління спільної власності Львівської облради Микола Бандра підписав наказ про призначення завідувача лікувально-реабілітаційного відділення кризових станів №31 Олександра Губара на посаду в.о. головного лікаря КЗ «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня» до призначення нового директора закладу.

До цього головним лікарем лікарні був Олександр Фільц.

Нагадаємо, у березні депутати Львівської облради проголосували за порядок проведення конкурсу та призначення керівників комунальних закладів області.

А нещодавно у Львівській психлікарні хворий, який перебував на примусовому лікуванні за вбивство свого батька, уламками скла травмував 10 людей.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: