Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

школа

школа

Вівторок, 29 серпня 2017, 13:02

У Дрогобицькому районі запрацювала нова школа

Вчора у селі Сторона Дрогобицького району відкрили нову середню школу.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Будівництво школи розпочали ще у 2005 році, однак за рік усі роботи тут призупинили через брак коштів. Цьгооріч на завершення проекту було додатково виділено більше 5 млн грн.

У школі навчатимуться майже дві сотні дітей. Двоповерхова школа розрахована на навчання учнів з першого по дев'ятий клас.  Для дітей облаштували новий спортзал, їдальню та систему опалення із застосуванням енергозберігаючих технологій.

Нагадаємо, до початку цього навчального року на Львівщині запрацюють п'ять нових шкіл: у с. Нижня яблунька Турківського району (на 360 дітей ), у с. Сторона Дрогобицького району (на 200 дітей), а також три школи у Пустомитівському районі – початкова школа у с. Сокільники (на 180 дітей), у с. Гамаліївка (180 дітей) та у с. Наварія.

Також цього року у 6 районах області та у 3 об'єднаних громадах закрили школи через те, що діти у малокомплектних навчальних закладах отримують якісної освіти.

Цього року 1307 шкіл на Львівщині відкриють свої двері для більше, ніж 26 000 першокласників. Порівняно з минулим роком цьогоріч кількість першокласників зменшилась.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.