Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Сергій бабак

Сергій бабак

032.ua

П'ятниця, 15 вересня 2017, 15:36

ГО "За якісний транспорт" припускає судовий позов на міськрадівського Бабака

Голова громадської організації Святослав Товстига вважає дивними публічними закиди заступника міського голови Львова.

Святослав Товстига прокоментував Варіантам позицію з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака щодо діяльності ГО "За якісний транспорт":

"Мене запрошували на наради в управлінні транспорту міськради. І запрошуючи на наради вважайте що ми є фахові. Або ж тоді не запрошуйте на наради, вважаючи що ми не є фахові!
Є дивна ситуація: у Міністерстві інфраструктури я допомагаю чим можу, там вважають що я є фахова людина. У Львові вважають що я не є фахова людина."

Святослав Товстига зазначив, що організація у випадку виявлення прямих публічних закидів у сторону організації подаватиме у суд про захист честі, гідності та ділової репутації.

"Якщо я знайду згадування організації десь у якихось відеоматеріалах, тоді ми будемо позиватись," – уточнив С. Товстига.

Додамо, що за словами керівника ГО "За якісний транспорт", організація почала відстежувати статистику присутності автобусів на міських маршрутах за даними GPS-трекерів з серпня 2015 року. Сергій Бабак сьогодні стверджував, що ГО "За якісний транспорт", складається з двох-трьох членів які називають себе громадською організацією і "це люди, які ніколи не працювали з транспортом, тому ці їхні зауваження не треба сприймати критично."

Нагадаємо, сьогодні на брифінгу Сергій Бабак заявив, що тему проблем із міськими маршрутками спеціально "розкручує" громадська організація "За якісний транспорт", аби підняти паніку.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.