Новини

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Садового просять виділити 20 мільйонів на Львівський перинатальний центр

Вівторок, 19 вересня 2017, 18:17

Львівські депутати звернулися до Львівської міської ради про виділення 20 млн грн на реконструкцію перинатального центру у Львові.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів із сесії Львівської обласної ради.

Сьогодні, під час сесії Львівської облради, депутати підтримали звернення до Львівської міської ради щодо необхідності дофінансування реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Це рішення підтримали 58 депутатів.

"Ми, депутати Львівської обласної ради, 7 березня 2017 року прийняли звернення до Львівського міського голови щодо необхідності виділення коштів з міського бюджету Львова на дофінансування реконструкції такого важливого соціального об’єкта, але відповіді так і не отримали", – йдеться у звереннні.

Частину коштів, отриманих із приватизації універмагу на площі Ринок, який оцінили у 63 млн грн, облрада планує скерувати на перинатальний центр.

"Для того, щоб максимально пришвидшити важливу справу, ми повторно звертаємося до Львівського міського голови та депутатського корпусу Львівської міської ради з неухильним проханням терміново віднайти можливість дофінансування з міського бюджету Львова в обсязі 20 мільйонів гривень на реконструкцію перинатального центру", – йдеться у звереннні.

Нагадаємо, Львівський перинатальний центр закрили у 2013 році. Цього року на його реконструкцію також передбачено 107 мільйонів гривень держкоштів, однак їх виявилося замало щоб завершити усі роботи наприкінці 2017 року.

Саме тому Львівська обласна рада ще у березні цього року просила Львівську міську раду фінансово долучитися до реконструкції перинатального центру у Львові і виділити 20 млн грн.

За словами голови Львівської облради Олександра Ганущина, станом на 19 вересня до обласної ради від Львівської міськради  не надходило жодних коштів на реконструкцію Львівського обласного перинатального центру.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.