Новини

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Середа, 27 вересня 2017, 15:31675

Садовий шукає заміну Рудницькому та Щиру

Львівська міськрада оголосила конкурс на вакантні посади начальників управління транспорту та заступника директора сміттєвого департаменту.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У місті тривають конкурси на посаду заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури та на посаду заступника начальника управління оперативного поводження з відходами Львівської міської ради.

Зокрема, від кандидатів на посади вимагають: повна вища освіта, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та держслужбі на керівних посадах.

Окрім цього, кандидат на посаду заступника директора департаменту ЖКГ має володіти стратегічним баченням розвитку транспортної системи міста.

Усі документи приймаються до кінця жовтня.

Зазначимо, наразі в.о. начальника управління транспорту є Олег Партика, а в. о. директора департаменту з питань поводження з відходами – Сергій Сало, якого призначили на цю посаду у вересні, після звільнення Івана Рудницького.

Щодо Олега Партики, то він виконує обов'язки начальника управління транспорту з 2 березня 2017 року. До нього управління очолював Віктор Щир.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->