Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львів

Львів

П'ятниця, 6 жовтня 2017, 17:05525

У жовтні міськрада Львова прийматиме заявки на конкурс із облаштування Різдвяного ярмарку

Львівська міська рада оголошує конкурс на проведення та облаштування Різдвяного ярмарку.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як й у попередні роки, Різдвяний ярмарок триватиме з 8 грудня 2017 року до 20 січня 2018 року на проспекті Свободи та на площі Ринок.

Усі заявки прийматимуть до 20 жовтня 2017 року через Центр надання адміністративних послуг, а проект облаштування та функціонування ярмарку повинен охоплювати план-схему, візуалізацію елементів ярмарку, заходи в межах проведення ярмарку, благоустрій території, заходи щодо попередження мінімізації та забезпечення роздільного збору сміття, а також соціальну складову.

Також організатор повинен мати досвід проведення таких ярмарків на території України.

Зазначимо, це буде уже восьмий Різдвяний ярмарок, який проводиться у Львові. Минулоріч організатором ярмарку стала компанія ТзОВ «Львівські ярмарки», яка єдина подала свою заявку на участь у конкурсі.

Нагадаємо, з 23 грудня 2016 року до 22 січня 2017 року в сквері перед Львівською ОДА вперше працював Різдвяний ярмарок фермерської продукції – "Добрі традиції Галичини". А на його офіційному закритті перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський запропонував зробити цей ярмарок традиційним.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: