Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

ремонт доріг на Львівщині

Вівторок, 10 жовтня 2017, 17:54

Китайська компанія ремонтуватиме одну із доріг на Львівщині

ремонт доріг на Львівщині

Йдеться про ремонт аварійних ділянок дороги Стрий – Тернопіль.

Про це повідомляє Укрінформ.

Сьогодні Укравтодор підписав договір з китайською компанією Xinjiang Communications Construction Group Co Ltd про ремонт аварійних ділянок дороги Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам'янка та частини дороги Київ – Харків –Довжанський.

Як заявила директор ДП "Укрдорінвест" Олена Криворучко, це перший випадок, коли в рамках проектів дорожньої галузі в Україні, що фінансуються за рахунок міжнародних фінансових організацій, буде працювати китайська компанія.

"Сьогодні ми підписали два значних контракти загальною вартістю понад 90 мільйонів доларів в рамках реалізації Другого проекту поліпшення безпеки руху і стану доріг, що фінансується за рахунок Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Це був тривалий процес, в результаті якого представники МБРР схвалили саме компанію Xinjiang Communications Construction Group Co Ltd", –наголосила Олена Криворучко.

Нагадаємо, наприкінці травня Гройсман відвідав Львівщину та проінспектував стан дороги Львів – Тернопіль, а ще у серпні стартував ремонт дороги Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стий.

 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.