Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Личаківська 259

вул. Личаківська 259

Середа, 11 жовтня 2017, 13:24

Фірму Копитка зобов'язали сплатити 100 000 грн за незаконне будівництво

Суди двох інстанцій визнали будівництво на вул. Личаківській, 259 у Львові незаконним.

Про це повідомила прес-служба ДАБІ України.

Львівський апеляційний адміністративний суд підтвердив, що ТзОВ «Лідер моноліт» порушила містобудівне законодавство при зведенні багатоквартирного житлового будинку із офісними приміщеннями на вул. Личаківська, 259 у Львові.

Відтак, фірма має сплатити штраф 109 620 грн.

Зазначимо, як ще у квітні 2017 року виявили будінспектори, ТзОВ «Лідер моноліт» подала недостовірні дані в декларації про початок виконання будівельних робіт.

Саме тоту ДАБІ постановила оштрафувати порушника будівництва на 109 620 грн, однак фірма звернулася з позовною заявою до суду.

Проте й Львівський окружний адміністративний суд, й Львівський апеляційний адміністративний суд відмовили ТзОВ «Лідер моноліт» і підтримали рішення держархбудконтролю.

Як йдеться у єдиному державному реєстрі юридичних осіб, ТзОВ «Лідер Моноліт» зареєстроване у Львові на вул. Личаківська, 259, засновником підприємства є Богдан Копитко, що проживає у селі Старе Село Пустомитівського району. 

Фірма займається будівельно-монтажними роботами, будівництвом житлових і нежитлових будівель.

Нагадаємо, раніше Варіанти дослідили ситуацію із незаконними забудовами у місті та дізналися як забудовують історичну частину Львова, яка входить до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.