Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

маршрутки

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 13:18

Конкурс на визначення маршрутних перевізників у Львові може відбутись на початку 2018 року

маршрутки

Львівська міська рада сподівається, що вже після Нового року вдасться провести повноцінний конкурс на визначення маршрутних перевізників.

Про це сьогодні повідомив в.о. начальника управління транспорту Львівської міської ради Олег Партика, передає кореспондент Варіантів.

Сьогодні виконавчий комітет міськради ухвалив рішення, згідно з яким управління транспорту підпише договори на три місяці із перевізниками ТОВ "Успіх БМ" та ПАТ 14630, попередні угоди з якими вже завершились. 

Орієнтовно через три місяці у Львівській міській раді надіються провести конкурс на визначення маршрутних перевізників у місті.

"У жовтні закінчуються договори, укладені з ТОВ "Успіх БМ" на маршрутах №48, 49, 50, 51, 53 і з перевізником ПАТ 14630 на маршруті №54. І власне з метою запобігання порушень прийнято рішення управлінню транспорту укласти тимчасові договори терміном на три місяці. Сподіваємось за це час врегулюються питання щодо судів, адже ви знаєте, що є заборона низки судів проти проведення конкурсу. І ми зможемо провести новий якісний і прозорий конкурс із визначення перевізників у Львові",  розповів Олег Партика.

За його словами, на конкурсі, який може відбутися вже на початку 2018 року, у договорах міська рада планує встановити для маршрутних перевізників більш жорсткі умови.

Нагадаємо, ще у січні міськрада оголосила конкурс із визначення перевізника на 46 міських автобусних маршрутах.

Втім наприкінці лютого Дніпровський окружний адміністративний суд заборонив мерії його проводити. Із того часу Львівська міська рада заключає короткотермінові договори з перевізниками, термін дії угод із якими завершується.

Також у Львові водії маршруток через низькі зарплати масово звільняються та їдуть на заробітки до Польщі. Через брак водіїв у місті маршрутки курсують із регулярними перебоями із кінця серпня.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.