Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

будинок органної та камерної музики

Понеділок, 23 жовтня 2017, 15:05

Остапович вдруге подав документи на очільника органного залу у Львові

будинок органної та камерної музики

Львівська міськрада вдруге оголосила конкурс на посаду директора Львівського будинку органної та камерної музики.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Львівська міськрада вдруге оголосила конкурс на посаду директора Львівського будинку органної та камерної музики.

Наразі документи на участь подав лише Іван Остапович, який є керівником проекту "Мультимедійна база Львівської філармонії", засновником камерного оркестру Collegium Musicum, арт-директором "Бах Маратону 2015" та Lviv Hindemith Fest 2015.

Нагадаємо, раніше міськрада оголосила конкурс на посаду директора Львівського будинку органної та камерної музики. 23 серпня 5 із 9 членів журі обрали новим директором Юліанна Винницького, який керує закладом з 1988 року. Його єдиним конкурентом був Іван Остапович.

Частина громади Львова, яка виступила проти такого конкурсу, 24 серпня вийшла на акцію протесту під стіни Органного залу. Тоді ж Остапович заявив, що конкурс на посаду очільника Львівського органного залу відбувся із порушенням законодавства, натомість Юліан Винницький вважає, що конкурс є легітимним, а його конкурент просто "не вміє програвати". 

Опісля спеціальна робоча група, яка була створена для розгляду цієї ситуації,  рекомендувала управлінню культури Львівської міської ради оголосити новий конкурс. До цієї робочої групи, про яку оголосили 28 серпня, увійшли працівники департаменту розвитку, управління культури і юридичного управління.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.