Новини

Економіка

львівські маршрутки

львівські маршрутки

Водіїв львівських маршруток на роботі втримає зарплата від 10 000 грн, – голова асоціації перевізників

Вівторок, 14 листопада 2017, 15:08

Щоб водії львівських маршруток не їхали масово на заробітки, їхня зарплата, замість 3200 грн, повинна становити 10 000 – 12 000 грн.

Про це сьогодні повідомив голова асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка, передає кореспондент Варіантів.

Сьогодні Іван Велійка зазначив, що у Львові справді існує проблема з водіями маршруток, які через низьку заробітну плату виїжджають за кордон.

За його словами, середня зарплата водія львівської маршрутки становить 3200 грн. Щоби втримати його на роботі у Львові вона повинна становити не менше 10 000 грн.

"Середня зарплата водіїв є на рівні мінімільної – 3200 грн. А на руки мала би бути не менше 10 000  12 000 грн. Звісно, за такі кошти вони не працюють так, як би мали працювати. Тому сьогодні є величезний дефіцит кадрів, за кордон виїжджають найкращі водії. І підприємствам доводиться по кілька разів брати на роботу того водія, якого ще кілька днів тому звільнили. Це справді є проблемою, треба міняти підхід",  розповів Іван Велійка.

Нагадаємо, про брак водіїв львівських маршруток у місті заговорили у вересні.

Як згодом заявила директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Ірина Маруняк, водії масово їдуть на заробітки у Польщу, відтак в АТП №1 бракує 70 водіїв, а у "Львівелектротрансі" – 161 водія.

Для вирішення цієї проблеми у міськраді підвищили заробітну плату для водіїв АТП №1 на 1000 грн та 1500 грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.