Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олександр Ганущин

Олександр Ганущин

Середа, 15 листопада 2017, 14:20724

Садовий переймається виборами, а не вирішенням міських питань, – Ганущин

Голова обласної ради Олександр Ганущин вважає, що мер Андрій Садовий не вирішує проблеми Львова.

Сьогодні, 15 листопада, під час свого річного звіту голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин прокоментував, якою була співпраця області зі Львовом протягом 2017 року.

"Співпраця з міською радою  питання філософське, оскільки, кажучи відверто, протягом року основною проблемою було сміття. В першій половині року ні про що інше навіть не говорилось, реально. Що стосується міського голови, то я б хотів, щоб наша співпраця була кращою, щоб він переймався міськими питаннями, а не виборами в ОТГ, десь у Кіровоградській області чи виборами в Рудках. Треба, щоб людина була просто на місці і переймалась вирішенням міських питань. Тоді в нас все вийде",  розповів Олександр Ганущин.

Також Ганущин зауважив, що кількість питань, які потребують спільного вирішення міською й обласною радами, також мала би бути більшою.

"Ми телефонуємо одне одному (Ганущин і Садовий,  ред.), регулярно спілкуємося. Останнє наше спільне питання - це придбання квартири зв'язковій Ользі Ільків. Зараз стоїть питання облаштування цієї квартири зсередини. Але загалом хотілось, аби спільних для нас питань було більше",  додав Олександр Ганущин.

Нагадаємо, Олександр Ганущин також заявив, що через те, що Львівська міськрада не налагоджує безперебійне курсування міських маршруток, за вирішення цієї проблеми, як і зі сміттям, може взятись ЛОДА.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: