Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Річка Вишниця

Річка Вишниця

Дрогобицька РДА

Понеділок, 20 листопада 2017, 13:04657

Під Стебником припинили розмивання річкою карстової породи

Між містом Стебник і селом Модричі завершили руслоочисні роботи на річці Вишниця.

Про це повідомила прес-служба Дрогобицької райдержадміністрації.

Відповідно до рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС після прокладення труби на місці карстового провалля в руслі річки Вишниця було також здійснено тампонування утвореного провалля інертним матеріалом (засипання глиною) та проведено руслоочисні роботи для швидшого проходження води. Роботи для недопущення потрапляння води у шахти проводили працівники управління водного господарства. Станом на 17 листопада заплановані роботи завершені. Потрапляння річки під землю зупинене.

Стан проведення робіт 17 листопада проінспектували фахівці сектору цивільного захисту райдержадміністрації та управління водного господарства. Висновки обстеження подані до облдержадміністрації.

Нагадаємо, на початку листопада русло Вишниці змінили аби запобігти ймовірним проваллям і потраплянню води у карстові пустоти та підмивання ґрунту.

Ці роботи провели після виникнення карстового провалу породи і землетрусу, що стався у ніч на 30 вересня, між Стебником і селом Модричами Дрогобицького району. Внаслідок цього утворилось велике провалля. Причиною його виникнення є невиконання заходів консервації рудника № 2 ПАТ "Стебницьке гірничо-хімічне підприємство "Полімінерал", що спричинило руйнування ціликів.

Детальніше про ситуацію що склалась внаслідок провалу йдеться у публікації Варіантів "Провалля під Стебником".

Фото Дрогобицької РДА.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: