Новини

Соціум

реклама "Відродження"

реклама "Відродження"

П'ятниця, 15 грудня 2017, 10:242145

В центрі Львова рекламують заборонену в області секту "Відродження" (ОНОВЛЕНО)

На проспекті В. Чорновола у Львові розташований білборд із рекламою релігійної секти "Відродження", телеканал якої в області заборонили ще минулого року.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

На проспекті В. Чорновола просто перед Головним управлінням держгеокадастру у Львівській області на білборді розміщена реклама сектантської релігійної організації "Відродження".

Зазначимо, минулого року Львівська обласна рада заборонила провайдерам кабельного і ефірно-кабельного телерадіомовлення області транслювати телеканал "Відродження ТБ".

Тоді у Львівській облраді зазначали, що СБУ вже винесла три експертних висновки від трьох різних інститутів психіатричних експертиз, де зазначено, що Духовний центр "Відродження" та "Відродження ТБ" створено з метою маніпулювання свідомістю громадян, підмінювання понять, стирання і видавання бажаного за дійсне.

Правозахисники також стверджували, що діяльність телеканалу фактично була направлена на заволодіння коштами та маніпулювання свідомістю людей.

На самому білборді розрекламований прямий ефір телеканалу "Відродження", у якому засновник релігійної секти Володимир Мунтян, який називає себе апостолом, "молитиметься за здоров'я".

Варіанти звернулися за коментарем з цього приводу в ЛКП "Адміністративно-технічне управління", що регулює у Львові розміщення зовнішньої реклами, де пояснили:
"Законом України "Про рекламу",  розповсюдження реклами регулює Держпродспоживслужба, що вона також може зупиняти розповсюдження реклами. В свою чергу "Адміністративно-технічне управління" звернулось до організації, що розмістила це зображення і там погодились його демонтувати протягом кількох годин сьогодні". 

Додамо, Духовний центр "Відродження" Володимир Мунтян  заснував у 1997 році у Дніпропетровській області. З 2011 року "Відродження" діє і в Києві.

Організація загалом налічує 320 філій в Україні, Росії та Білорусі. Центр "Відродження" називає себе церквою харизматичного руху.

Сам Володимир Мунтян відсидів три роки в 10 спецколонії Кривого Рогу за крадіжку та шахрайство.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.