Новини

Економіка

Перевезення вугілля

Перевезення вугілля

cfts.org.ua

Понеділок, 29 січня 2018, 16:19719

Вугілля з державних шахт Львівщини і Волині зобов'язалась купляти державна компанія

ПАТ "Центроенерго" готове викупляти все вугілля державних шахт Львівсько-Волинського басейну.

Про це йдеться в оприлюдненому 26 січня на офіційній сторінці ПАТ "Центроенерго" у Facebook листі в.о. генерального директор ПАТ "Центроенерго" Олега Коземка.
У документі зазначено, що між ПАТ "Центроенерго" і державним підприємством "Держвуглепостач" підписані домовленості на доставку вугілля газової групи виробництва ДП "Львіввугілля" до Трипільської ТЕС.

Крім цього, "Центоенерго" зернулось до ДП "Держвуглепостач" з проханням надати інформацію щодо можливих об'ємів доставок вугілля газової групи від підприємств Львівсько-Волинського вугільного басейну. ПАТ "Центроенерго" листами від 25 січня також заявило про готовність викупити все запропоноване вугілля на умовах діюого договору.

За інформацією "Укрзалізниці", 25 січня на трипільську ТЕС (належить ПАТ "Центроенерго") уже завезли 692 тонни вугілля Львівсько-Волинського басейну.

Нагадаємо, торік восени найбільший приватний енергохолдинг "ДТЕК" збільшив закупівлю вугілля газових марок у державних шахт Львівсько-Волинського вугільного басейну у січні-вересні 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.