Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівська обласна клінічна лікарня

Субота, 3 лютого 2018, 07:33

Нацполіція провела обшук в офісі родича Дубневича у Львові

львівська обласна клінічна лікарня

Вчора, 2 лютого, працівники Нацполіції провели обшуки в офісі головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні, депутата Львівської облради Михайла Гички. 

Про це повідомляє Захід.нет

Поліція вилучила документацію за останні кілька років, що стосується закупівлі обладнання для гемодіалізу. 

«Сьогодні дійсно був такий випадок у Львівській обласній клінічній лікарні. Ніяких грошей не вилучали, забрали лише документацію про проведення закупівлі обладання для гемодіалізу за 2016-2017 роки. Я запитав правоохоронців, на якій підставі вони проводять обшуки. І мені пояснили, що це відбувається по всій Україні в рамках розслідування і наша лікарня також має пройти перевірку. Усі документи, які були потрібні по цій справі, ми надали правоохоронцям», – розповів Михайло Гичка.

Обладання для гемодіалізу в Львівській області закуповується за найнижчими в Україні цінами, окрім того Львівську обласну клінічну лікарню вже кілька разів перевіряли і жодних порушень не знайшли, – додав він. 

Обшуки у Львівській обласній клінічній лікарні провели в рамках загальноукраїнського розслідування привласнення коштів при проведенні закупівель медичних матеріалів для лікування ниркової недостатності методом гемодіалізу, – зазначає видання.

Нагадаємо, у львівських обласних медичних закладах введуть посаду генерального директора. На посаду гендиректорів оголосять конкурс, участь в якому можуть приймати також головні лікарі цих закладів. Із гендиректорами планують укладати строкові трудові договори, терміном на 3-5 років.  

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.