Новини

Політика

львівські маршрутки

львівські маршрутки

Садовий пообіцяв провести новий конкурс перевізників у Львові не пізніше березня

Понеділок, 12 лютого 2018, 15:41

Міськрада планує оголосити конкурс на обслуговування міських автобусних маршрутів у березні цього року.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив міський голова Львова Андрій Садовий, у березні Львівська міськрада планує оголосити конкурс на обслуговування міських автобусних маршрутів.

"Ми будемо проводити конкурс на усі маршрути, але є одна проблема – нема інших охочих брати участь у конкурсі. Ми у такій ситуації, що іншого варіанту, крім нарощення власних потужностей, у нас нема. Бо коли це наше комунальне підприємство, ти на нього впливаєш. А приватник – їздить погано", – наголосив Андрій Садовий.

Зазначимо, ще на початку січня виконавчий комітет міськради вирішив укласти із перевізниками заключать тимчасові угоди, терміном на 3 місяці, допоки Львівська міськрада не оголосить новий конкурс.

Конкурс на визначення у Львові маршрутних перевізників заморожений ще з лютого 2017 року. Однак, у міськраді заявили, що суд уже зняв заборону Дніпровського суду на проведення конкурсу.

Нагадаємо, у п'ятницю, виконком Львівської міської ради прийняв рішення про створення ще одного комунального АТП, яке займатиметься перевезенням пасажирів.

Також 2 лютого міськрада затвердила нові договори з перевізниками, які передбачають штрафи за невипуск маршруток, неналежний санітарний стан.

Нагадаємо, сьогодні на дорогах Львова працює комунальний перевізник АТП-1 та ще чотири приватні компанії: АТП-14630, ТзОВ "Фіакр-Львів", ТзОВ "Міра і К", ТзОВ "Успіх БМ", з якими зараз місто підписало тимчасові угоди.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.