Новини

Політика

трамвай

трамвай

Вівторок, 27 лютого 2018, 16:501276

Вартість проїзду в електротранспорті Львова може зрости вже наприкінці березня

Наприкінці березня виконком міської ради може розглянути питання про підвищення вартості проїзду у трамваях і тролейбусах Львова.

Про це повідомив речник ЛКП "Львівелектротранс" Іван Бондар на сторінці Гарячої лінії Львова у Facebook.

На сайті Львівської міськради ще 23 лютого зареєстрували проекти "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті" та "Правила користування міським електричним транспортом у м. Львові".

Як прокоментував Іван Бондар, вказані проекти мають бути доступними на сайті міськради протягом місяця, тому їх і опублікували 23 лютого.

Також він зазначив, що вже у другій декаді березня у Львові мають відбутися громадські слухання щодо підвищення вартості проїзду у електротранспорті.

"Після узагальнення результатів громадського обговорення, яке передбачає громадські слухання, питання (підвищення вартості проїзду в електротранспорті, – ред.) буде виноситись на виконком. Скоріш за все, розгляд на виконкомі пройде десь наприкінці березня, а самі громадські слухання, ймовірно, – у другій декаді того ж таки березня", – зазначив Іван Бондар.

Нагадаємо, за даними міськради, розрахунковий тариф для проїзду в електротранспорті Львова становить 5,55 грн, тоді як вартість проїзду сьогодні – лише 3 грн.

Востаннє вартість разового загального квитка на проїзд в електротранспорті підняли з 1 вересня 2017 року у Львові.

Також у "Львівелектротрансі" планують відновити школу водіїв, а також зараз набирають на роботу майже 300 нових працівників.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: