Новини

Інфраструктура

трамвай

трамвай

Вівторок, 13 березня 2018, 11:11762

Лише 28% рухомого складу Львівелектротрансу є у справному стані

Сьогодні 28,4% рухомого складу Львівелектротрансу є у справному стані, ще понад 46% потребують середнього або капітальногот ремонту.

Про це йдеться в аналізі регуляторного впливу проекту рішення "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному електричному транспорті", опублікованому на сайті Львівської міської ради.

Станом на 1 січня 2018 року на балансі ЛКП "Львівелектротранс" є 215 одиниць пасажирського рухомого складу міського електротранспорту, в тому числі 131 трамвай та 84 тролейбуси.

Втім із 215 одиниць рухомого складу лише 61 одиниця, а це 28,4%, сьогодні є у справному стані. Ще 100 одиниць рухомого складу (46,5%) Львівелектротранс експлуатує, проте вони потребують середнього або капітального ремонту.

38 одиниць рухомого складу (17,7%) не експлуатуються та потребують ремонту, ще 16 одиниць (7,4%) взагалі не підлягають ремонту і підлягають списанню.

"Загалом 154 одиниці рухомого складу потребують ремонту або списання з балансу підприємства, що може негативно вплинути на стан безпеки пасажирських перевезень, збільшує витрати підприємства на проведення ремонтів, а відтак впливає на зростання збитковості", – йдеться у документі.

Зазначимо, до завтра, 14 березня, у Львівській міськраді тривають консультації з громадськістю щодо встановлення тарифів на перевезення у міському електротранспорті.

Як повідомляли Варіанти раніше, вартість проїзду в електротранспорті Львова може зрости вже наприкінці березня. Адже за даними міськради, розрахунковий тариф для проїзду в електротранспорті становить 5,55 грн, тоді як вартість проїзду сьогодні – лише 3 грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.