Новини

Соціум

школа у Львові

школа у Львові

Вівторок, 13 березня 2018, 17:03797

Минулоріч у 15 школах Львова встановили відеоспостереження

Наразі відеокамерами облаштують ще 7 шкіл міста.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявила сьогодні начальник управління освіти міськради Зоряна Довганик, станом на сьогодні охоронну сигналізацію та відеоспостереження встановлено в 15 навчальних закладах Львова.

Зокрема, це СЗШ І-ІІ ст. «Джерельце», ЛНВК «Школа-садок I-II ст. «Провесінь», ЛСШ І ступеня №4, Львівська лінгвістична гімназія, Львівська гімназія «Престиж», СЗШ №9, НВК «Школа І ст.-гімназія «Гроно», ДНЗ №163, ДНЗ №160, ДНЗ №180, ЛДК СЗШ №3, ЛЗШ І-ІІІ ступенів №43, СЗШ №91, ДНЗ №167, ЛЗШ І ступеня «Світанок».

«У цих навчальних закладах встановлено внутрішні камери відеоспостереження, тривожну кнопку, охорону сигналізації. Це все виведено на пульт, тобто у разі незаконного проникнення, приходить повідомлення до керівника навчального закладу, в охоронні органи, після чого група реагування виїжджає на місце. Зараз таким відеоспостереженням ми облаштовуємо ще 7 навчальних закладів», – додала Зоряна Довганик.

Відтак, триває встановлення охоронної сигналізації та відеоспостереження у ДНЗ №12, ЛСЗШ №7, ЗШ «Дивосвіт», ЛСШ І-ІІІ ступенів №57 ім. Короля Данила, НВК «Школа-гімназія І-ІІІ ступенів блаженного Климентія та Андрея Шептицьких», ДНЗ №134, ДНЗ №153.

За її словами, кількість камер, що встановлюється на один навчальний заклад складає від 8 до 16 штук, а міськрада оплачує 10 тис грн щомісяця за цю послугу.

Нагадаємо, станом на жовтень 2016 року у Львові працювало 136 камер відеоспостереження, до 2020 року міськрада планувала встановити 1500 відеокамер у місті.

За словами директора "Муніципальної варти" Романа Хом’яка, відеоспостереження у Львові в основному ведеться за центральною частиною міста.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.