Новини

Політика

шкільний автобус

шкільний автобус

Вівторок, 20 березня 2018, 16:261163

Облрада Львівщини виділила 11 мільйонів для закупівлі нових "Школяриків"

Також у школах обласного підпорядкування облаштують спортмайданчики.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради депутати внесли зміни до показників обласного бюджету Львівської області на 2018 рік.

Йдеться про розподіл 167,3 млн грн, які першочергово будуть використанні на покриття заборгованості із зарплати. Проте із них депутати передбачили 11 298 300 грн на придбання шкільних автобусів та 1,3 млн грн – на облаштування спортивної інфраструктури навчальних закладів обласного підпорядкування.

Зазначимо, протягом минулого року для потреб Львівщини закупили 63 "Школярики". Однак, протягом усього 2017 року для потреб області мали придбати 68 шкільних автобусів.

А навесні 2017 року мінстр освіти і науки України Лілія Гриневич наголошувала, що для Львівщини потрібно докупити ще майже 100 "Школяриків". 

Додамо також, що у 2016 році на Львівщині виникли проблеми із тендером на придбання 90 шкільних автобусів, адже Антимонопольний комітет скасував закупівлю Львівської ОДА. Відтак частина львівських школярів змушена була самостійно добиратися у школи, які розташовані у сусідніх селах.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: